مدیریت منوی صفحه اصلی در پرستاشاپ

سلام حال شما؟
در پرستاشاپ ، برای مرتب کردن منوی سایت در قسمت دسته بندی محصولات چطوری باید اقدام کنم؟
در عکس زیر میبینین که دسته بنده بدنه به سه تا ستون که هر ستون سه تا زیردسته دارن تقسیم شده.
برای دسته بندی جلوبندی هم میخوام همچین کاری انجام بشه، ولی سه ستون باشه که هر ستون 4 زیردسته داشته باشن.
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام محمد جان، ممنونم امیدوارم شما هم خوب باشید
قالب سایت شما پاندا هستش. برای درک بهتر ستون بندی شما در نظر داشته باشید که دیزاین ۱۲ ستون است. برای اینکه سه ستونه باشه باید هر ستون را چهار دوازدهم در نظر بگیرید. اگر میخواهیم مثلا ۴ ستونه باشه میشه سه دوازدهم. پس بنابر این اول از همه باید ستون بندی مگا منوی شما 4/12 باشد
شما در قسمت مدیریت ماژولها به قسمت مگا منو بروید. و دقت کنید که ۳ ستون ۴/۱۲ بسازید. وارد هر ستون که بشین هر تعداد لینک دلتون بخواد میتونید بذاریم. حالا یا ۴ تا یا ۵ تا
الان من دیدم شما ۵ تا لینک اونجا گذاشتین. یکیش رو پاک کنید و به ستون بعدی اضافه کنید. مرتب هر ستون ۴ تا.
اگر متوجه نشدین بگین که با تصویر بهتون توضیح بدین
موفق باشید

متشکرم از شما
متوجه شدم منظورتون رو، اما برای ویرایش ستون بندی در پرستاشاپ با قالب پاندا، بخوام لینک رو حذف کنم و به ستون بعدی اضافه کنم بلد نیستم

موردی که میخواهید را میتونید به شکل زیر حذف کنید:

سپس وارد ستون بعدی بشین و از طریق آیکون های بالای همین صفحه یک custom link اضافه کنید:
2023-11-09 12_49_51-Window
به همین شکل میتونید به صورت دلخواه لینک ها را حذف کنید و یا به ستون دیگه ای اضافه کنید.
همچنین توجه داشته باشید برای اینکه پوزیشنها رو مدیریت کنید میتونید از آپشن پوزیشن استفاده کنید بر حسب اعداد.

1 پسندیده

متشکرم
کاملا واضح و راحت توضیح دادین.

1 پسندیده