مقالات سایت - صفحه جستجو

این مطلب رو نوشتم برای افرادی که تازه و بدون قالب پولی با وردپرس دارن سایت طراحی می کنند.
من از ورد پرس و قالب هلو المنتور استفاده کردم و همه چی اکی بود تا رسیدم به بخش مقاله ها.
چند روز به باگ خورده بودم
صفحه جستجو درست کار نمیکرد و کلا به هم ریخته بود
مقاله ها درست نشون داده نمیشد یا جای درستش نبود
نظر نمیشد ارسال کرد
و کلی داستان دیگه
چون چند تا مشکل بود یکم سخت شده بود و نمیدونستم از کجا باید شروع کنم
اومدم بخش بخشش کردم
اول اومدم در قسمت تنظیمات وردپرس (گفتگو) چند تا تیک فعال و… فعال باید میشد که انجامش دادم.
مثلا من دیدگاه رو اکی کرده بودم واسه مقاله اما نشون نمیداد ـ بعد متوجه شدم من تیکی رو فعال گذاشتم که کاربر حتما باید ثبت نام کنه و بعد نظر بده - این درسته اما من اصلا حساب کاربری تعریف نکرده بودم… :sweat_smile:(انقدر سایت ریزه کاری داره که قشنگ یه سری چیزا از ذهنت دور میمونه)
بعد صفحه جستجو مقاله درست کار نمیکرد.
از قسمت Theme builder رفتم هر چی بوده پاک کردم از اول تنظیم کردم و از Display condition اومدم صفحه جستجو رو تمام آرشیو گذاشتم که مقاله و آرشیو یا نمونه کار هارو بیاره بالا فقط
و از تنظیمات گوتنبرگ برای بلاگ تیک گفتگو رو بزن و همچنین برگه بلاگ جدا مشخص کن و از تنظیمات وردپرس برگه بلاگ رو تعریف کن… :grinning:
و در آخر از ویرایش با المنتور چند مدل پست داشت - پست آرشیو که میزدم کل سایت و صفحه اصلی و دربتره ما و همه چی رو میکرد پست نشون میداد :upside_down_face:
دیگه هیچی پست خالی رو انتخاب کردم تا فقط مقاله رو بیاره و درست شد.
اینا نتیجه چند روز پیگیری مستمر بود اینجا نوشتم شاید به درد یکی که تازه کاره بخوره…
شما وقتی یه قالب پولی بخری عموما این داستانا رو نداری.
ولی وقتی مثه من عاشق یادگیری باشی و هر چیزی رو از ریشه بخوای بفهمی و حل کنی اینا برات یه چالش سرگرم کنندست.
تشکر ار جناب معین که همیشه با حوصله و تجربه مارو راهنمایی میکنند.

1 پسندیده

سلام
ممنون از شما که تجربه خودتون به اشتراک گذاشتید
موفق باشید :innocent: